Producent mebli industrialnych

CM Furniture

Z miłości do pięknych wnętrz oraz pasji do tworzenia powstała nasza firma, która od wielu lat stale się rozwija. Wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych klientów stale doskonalimy i poszerzamy naszą ofertę.  Każdy produkt jest owocem pasji oraz zaangażowania naszego zespołu. Wyjątkowy charakter tworzonych przez nas mebli, które utrzymane są w stylu industrialnym jest naszą wizytówką.

Z połączenia wysokiej jakości materiałów oraz nietuzinkowych pomysłów powstają produkty, które trafiają w gusta nawet tym najbardziej wymagającym klientom. Produkowane przez nas meble posiadają wyjątkowy design.

Meble industrialne wywodzą się ze stylu loftowego, który jest pełen naturalnych surowców oraz unikatowego wzornictwa. Głównymi przedstawicielami tego nurtu są drewno oraz metal. Zazwyczaj pojawiają się w towarzystwie szarości, betonu oraz szkła. Styl loftowy dedykowany jest osobom, które cenią sobie niebanalne i ciekawe aranżacje. Wnętrza urządzone w stylu industrialnym  charakteryzuje przede wszystkim minimalizm oraz prostota. Są dobrze oświetlone oraz klimatyczne. Często sprawiają wrażenie „ nie dokończonych”. Wykonane przez nas meble idealnie wpasują się w tego typu wnętrza, sprawiając przy tym, że stanie się ono niebanalne i ciekawe. Warto nadmienić, iż wraz z rozwojem trendów wnętrzarskich nasze meble coraz częściej znajdują zastosowanie w pomieszczeniach, które są urządzone w stylu  hamptons lub nowojorskim.

Wykonane w nowoczesnym stylu w oparciu o niekwestionowaną estetykę.

Nasze industrialne meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Stale monitorujemy proces produkcyjny co umożliwia nam uzyskanie doskonałej jakości otrzymanych produktów.

CM Furniture oferuje produkcję zarówno poszczególnych elementów mebli jak i mebli wykonanych w całości. Istnieje możliwość stworzenia na specjalne zamówienie elementów takich jak, np. nogi do krzeseł, czy stołów. Jesteśmy również otwarci na projekty indywidualne. Nasza firma podąża za wyzwaniami współczesności. Oferowane przez nas produkty utrzymane w nowoczesnym stylu, doskonale wkomponują się w każde wnętrze. Wspieramy klientów oraz kompleksowo zajmujemy się procesem produkcyjnym. Dzięki nam nasi klienci otrzymują towar, który nie tylko spełnia niezbędne warunki jakościowe, lecz także wyróżnia się z powodu jego oryginalnego wyglądu.